لاغری کرایو اولتیما 360
لاغری کرایو التیما 360
دستگاه لاغری کرایو اولتیما 360
لاغری با کرایو اولتیما 360
لاغری با کرایو التیما 360
لاغری کرایو اولتیما 360 درجه
لاغری کرایو اولتیما 360 قیمت
کرایولیپولیز لاغری
لاغری قدرتمند با کرایو اولتیما 360
لاغری کرایو اولتیما
لاغری کرایو
دستگاه کرایو
کرایولیپولیز

دستگاه تناسب اندام و لاغری کرایو التیما

کرایو التیما یکی از مدرن ترین و کاملترین دستگاه های لاغری و تناسب اندام، که بر پایه تکنولوژی کرایولیپولیز طراحی و ساخته شده است.

این دستگاه شامل: هندپیس های کرایو بدن، کرایو تخصصی غبغب، آر اف صورت، آر اف بدن، کویتیشن و پدهای لیپولیزر می باشد.

کرایولیپولیز چیست و چگونه باعث لاغری می شود؟

کرایولیپولیز یکی از تکنولوژی مدرن لاغری محسوب می شود که با تکنیکی نوآورانه موجب حذف چربی های بدن می شود. موتور مکش دستگاه ناحیه مورد نظر را به داخل هندپیس کشیده و به طور همزمان کار منجمد سازی صورت می گیرد؛ التیما تا دمای 10- درجه سانتی گراد ادامه داده، بافت چربی را منجمد ساخته و این سلول ها را تبدیل به سلول مرده می سازد.

سیستم دفاعی بدن و گلبول های سفید با سلول های مرده مانند یک سلول بیگانه رفتار کرده و آن ها را از بین می برند؛ سپس بدن از طریق کبد آن ها را دفع می کند.

کرایولیپولیز برای چه کسانی توصیه می شود؟

این درمان برای نقاط پهلو، بازوها، شکم، باسن، زیر باسن، پشت کمر، ران و ناحیه سوتین خانم ها بسیار مفید بوده و به راحتی چربی های این نواحی را از بین می برد. به طور کلی کرایو برای کسانی که مانعی از طریق لاغری با رژیم غذایی و ورزش دارند توصیه می شود.

همچنین برای کسانی که از نظر جسمی کاملا سلامت هستند و BMI بین 20 تا 30 دارند نیز عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت.

کرایو التیما شامل چه هندپیس هایی است؟

  1. چهار هندپیس کرایو که دارای تکنولوژی 360 درجه هستند. این تکنولوژی منجمد سازی، سرعت و کیفیت درمان را بهبود می بخشد.
  2. هندپیس اختصاصی کرایولیپولیز غبغب
  3. هندپیس آر اف صورت 3MHz
  4. هندپیس آر اف بدن 5MHz
  5. کویتیشن 40KHz
  6. پدهای لیپولیزر 650nmبا  قدرت 100 میکرو وات که مکمل کلیه درمان های لاغری و تناسب اندام هستند.

کرایولیپولیز

التیما جزو معدود دستگاه های لاغری بوده که علاوه بر هندپیس های کرایو بدن، کرایو تخصصی غبغب را نیز دارا بوده و می توان برای نواحی ظریف تر مانند غبغب و کنار بازو از آن استفاده نمود.

همچنین هفت سری با سایز های مختلف نیز برای این هندپیس ها در نظر گرفته شده است که بسته به تناسب ناحیه مورد نظر می توان آن ها را تعویض کرده تا بهترین نتایج رقم بخورد.

آر اف صورت و بدن

تکنولوژی آر اف، با تولید امواج رادیو فرکانسی و حرارت تولیدی خود باعث تقویت قوام پوست، لاغری و تحت تاثیر قرار دادن سلول های چربی می شود. هندپیس صورت به علت حساسیت بیشتر ناحیه، دارای قدرت 3MHz بوده و هندپیس بدن به علت آسودگی بیشتر تا 5MHz قدرت دارد.

کویتیشن

این هندپیس با تولید امواج اولتراسوند قدرتمند باعث شکستن پیوند بین سلول های چربی شده و با ایجاد میکرو حباب ها و انبساط آنها باعث از بین رفتن سلول های چربی و در نهایت کاهش سایز و لاغری می شود. فرکانس موثر کویتیشن التیما 40KHz بوده و از لحاظ عملکرد بعد از هندپیس کرایولیپولیز، دومین درجه تاثیرگذاری را دارد.

پدهای لیپولیزر

هشت عدد پد با سایز بزرگ در کرایو التیما طراحی شده که در واقع تکمیل کننده درمان سایر هندپیس ها هستند و به تنهایی نمی توان از آن ها استفاده نمود. پدها دارای لیزر کم توان با طول موج 650nm،  قدرت 100 میکرو وات و نور قرمز هستند و می توانند پکیج درمانی شما را کامل کنند. نور قرمز لیزر علاوه بر تسریع در گردش خون، افزایش متابولیسم و بهبود عملکرد سیستم لنفاوی در نواحی مورد درمان باعث قوام پوست این نواحی نیز می گردد.

گارانتی و تاییدیه های دستگاه

کرایو التیما تاییدیه های ISO13485 و CE را دارا بوده و و همین امر تاییدی بر کیفیت ساخت و عملکرد این دستگاه می باشد.

  • دارای یک سال گارانتی
  • 10 سال خدمات پس از فروش
  • ارسال آموزش کار با دستگاه به صورت ویدئو