دایموند پلاس لیزری مناسب تمام تایپ های پوستی
لیزر دیاموند پلاس دستگاهی سه طول موج با قدرت بالا
دیاموند پلاس دستگاهی تخصصی برای حذف موهای زائد
هندپپیس ها قدرتمند دایموند با لیزر بار با طول عمر 100 میلیون شات
دیاموند پلاس 3000 وات یکی از قدرتمند ترین لیزر های بازار
سیستم کولینگ قدرتمند دایموند پلاس
درمانی بدون درد با لیزر های قدرتمند کمپانی دایموند پلاس ایران
گارانتی و خدمات پس از فروش عالی با کمپانی دایموتدند پلاس کالامدیکال
دیاموند پلاس در سه مدل 1200، 2000 و 3000 وات
Upload Image...
سیستم tec باعث منفی شدن دمای سر هندپیس دایموند پلاس
هدفگیری تمام تایپ های پوستی برای لیزر رفع موهای زائد با دایموند پلاس
تایپ پوستی یک تا شش قابل درمان با دایموند پلاس
دایموند پلاس دارای تاییدیه های معتبر جهانی نظیرfda، ce، iso13 485
لیزر بار قدرتمند در کنار سیستم مولینگ قوی دایموند پلاس
گارانتی صد میلیون شات تضمین قدرتی بی پایان و سود آوری خالص با دایموند پلاس
محیط کاربری ساده با دایموند پلاس
لیزربار آمریکایی کوهرنت با دایموند پلاس ایران
صفحه نمایش با کیفیت بالا در کنار محیط کاربری برنامه نویسی شده با کالامدیکال دایموند پلاس
دایموند پلاس دارای شات پدالی، قفل کاربری و عینک محافظ چشم اپراتور و کاربر
با دایموند پلاس دیگر هیچ موی زائدی روی بدن خود باقی نگذارید
دایموند پلاس سه هزار وات نمونه یکی از بهترین لیزرهای رفع موهای زائد جهان
قدرت مثال زدنی در کنار عملکرد فوق العاده باعث درمانی بدون درد و در عین حال ماندگار

بهترین لیزر رفع موهای زائد؛ الکس دایود دایموند پلاس

(Alex Diode Diamond Plus)

دیاموند پلاس را می توان با اطمینان در دسته بهترین دستگاه های لیزر رفع موهای زائد قرار داد؛ اما چرا؟ علت این عملکرد درخشان چیست و چرا گارانتی 100 میلیون شات برای آن در نظر گرفته شده در صورتیکه سایر دستگاه ها معمولا 20 میلیون و در نهایت 50 میلیون شات را گارانتی می کنند.

برای محاسبه بهتر عدد صد میلیون شات در نظر بگیرید که هر فول بادی به طور متوسط احتیاج به 6000 شات دارد. با تقسیم این اعداد می توان دریافت که با دیاموند پلاس می توان 17000 فول بادی انجام داد! عددی خارق العاده که دسترسی به آن نیز بسیار زمانبر خواهد بود و سودآوری بسیار بالایی برای ما خواهد داشت. با کمی محاسبه متوجه می شویم که هزینه خرید دستگاه یا اقساط آن در کمترین زمان برگشت خواهد داشت و ازین بابت هیچ نگرانی وجود ندارد.

همانطور که از نام دستگاه نیز مشخص است دیاموند پلاس ترکیبی از لیزرهای دایود، الکساندرایت و اندیگ است. این ترکیب باعث می شود تا تمام موها در عمق های مختلف پوست مورد هدف قرار گیرند و بهترین نتیجه حاصل شود. همچنین نکته حائز اهمیت دیگر نیز مناسب بودن برای تمام تایپ ها پوستی است که می تواند باعث اطمینان خاطر شما باشد.

چرا که در نظر گرفتن تایپ پوستی برای تنظیم قدرت دستگاه و شات زنی بسیار مهم تلقی شده و یکی از مهمترین شاخصه های تضمین درمان مناسب هر شخص است.

دیاموند پلاس در سه مدل 1200، 2000، 3000 وات طراحی و تولید شده است. اما در نظر داشته باشید این توان بالا، صرفا توان هندپیس لیزر است نه تمام مجموعه. به طور مثال مدل 3000 وات، دارای توان کلی 4500 وات است که مجموع توان تمام قطعات به کار رفته در لیزر است.

توان بالا در کنار کیفیت ساخت این لیزربار که تولید کمپانی کوهرنت آمریکا است می تواند تضمین درمانی کامل را داشته باشد که باعث خوشایند کلاینت نیز خواهد بود. همچنین به جز تنوع در قدرت، تنوع در نوع گارانتی نیز به انتخاب خریدار بوده و می تواند بین یک سال و دو سال گارانتی یکی را برگزیند که این انتخاب در قیمت نهایی و تمام شده نیز تاثیرگذار خواهد بود.

هندپیس دیاموند پلاس که همان لیزربار دستگاه نیز بوده، دارای اسپات سایز بزرگی است. مشخصا هرچه اسپات سایز یا کریستال بزرگتری داشته باشیم، سطح بیشتری از پوست را پوشش می دهیم که به روند درمان نیز کمک می کند. اما بزرگتر بودن اسپات سایز، توان بیشتری نیز طلب می کند چرا اگر توان کافی نباشد نه تنها این بزرگتر بودن کمکی نخواهد کرد؛ بلکه ضرر هم خواهد داشت.

صفحه نمایش دیاموند پلاس یک نمونه 10 اینچ، در مدل 1200 وات و 12 اینچ در مدل 2000 وات، LCD، لمسی و رنگی بوده که از لحاظ قدرت لمس نیز در رده های بالا قرار گرفته و از این بابت نیز انتظارات را برآورده می سازد. کنترل دستگاه و تمام دستورات از طریق این صفحه لمسی انجام شده که سرعت این انتقال نیز بسیار بالا بوده و به هیچ عنوان مکث و تاملی را تجربه نخواهید کرد.

در زمانی که دستگاه از حالت استندبای خارج شده و شما مشغول شات زنی هستید، صفحه نمایش به جز دکمه ON هیچ عملکردی نداشته که این دکمه باعث فعال و غیر فعال شدن روند شات زنی ما می باشد. پس اگر سهوا دست ما به جایی جز این دکمه برخورد داشته باشد می توان آسوده خاطر بود که روند درمان و اعداد هیچ تغییری نمی کنند و جای نگرانی نیست.

همچنین می توان انتخاب نمود که قصد استفاده دستگاه در حالت Normal mode را داریم یا.Fast mode  وارد منوی تنظیمات شویم و سایر عملکردها را مشاهده کرده و به دلخواه آن را تنظیم کنیم.

آموزش کامل محیط کاربری دستگاه، آموزش کار با دستگاه و همینطور ارسال و نصب دیاموند پلاس نیز مانند سایر دستگاه های گروه پزشکی کالامدیکال رایگان بوده و طبق قرارداد نوشته شده به طور کامل صورت خواهد پذیرفت.

یکی از موادری که به طور معمول پس از قدرت لیزربار باید به آن اشاره کنیم، سیستم کولینگ دستگاه است. نمی توان قدرت و توان زیادی در دستگاه قرار داد ولی به خروج گرمای ناشی از قدرت این توان اشاره نکرد. سیستم خنک کننده دیاموند یکی از بهترین نمونه ها در این زمینه بوده و موجب الگوبرداری بسیاری از کمپانی ها نیز شده است.

به جز فن های قدرتمندی که در پشت دستگاه جای گرفته و با توان بالا به طور مداوم مشغول خارج کردن گرمای تولیدی لیزربار و پاور هستند؛ سیستم خنک کننده بر پایه آب نیز در دیاموند قرار گرفته تا نگذارد هیچ گرمایی داخل دستگاه باقی بماند و به قطعات گران قیمت لیزر ما آسیب برساند.

حجم آبی که برای پر کردن آن احتیاج داریم حدودا 5 لیتر است که باید ماهی یکبار نیز تعویض گردد. برای ماندگاری سیستم خنک کنندگی توصیه می شود حتما از آب مقطر های دیونیزه استفاده شود.

این سیستم خنک کننده دمای سر هندپیس را تا 13- درجه سانتی گراد نیز می رساند و در زمان شات زدن نیز با کنترل گرمای تولیدی، سر هندپیس تا 5-6 درجه گرم خواهد شد که دمای بسیار مطلوبی برای پوست بوده تا کلاینت ما کمترین درد و در بیشتر موارد هیچ دردی حس نکند.

یکی از مواردی که مورد توجه بسیاری از افراد بوده، قفل کاربری دستگاه است. بنا به هر علتی ممکن است قصد داشته باشیم زمانی که خودمون در محل نصب حضور نداریم دستگاه شات نزند و عملکردی نداشته باشد. با استفاده از اینترلاک یا قفل داخلی دیاموند پلاس این امکان فراهم شده و می توانید هر زمان که اراده کردید این قفل را از دستگاه جدا کنید تا دیگر عملکردی نداشته باشد.

نحوه قرارگیری این قطعه روی دستگاه نیز بسیار ساده بوده و می توانید به راحتی آن را نصب کرده و مجدد جدا کنید. اینگونه می توانید آسوده خاطر باشید که فقط در حضور خودتان از دستگاه استفاده شده و در مواقع دیگر به هیچ عنوان شاتی زده نشده است.

از لحاظ کیفیت نیز این قطعه به نوعی بوده که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد و مانند اکثر دستگاه ها که اینترلاک را پلاستیکی یا با کیفیت پایین تولید می کنند، نیست. پس می توان خاطر جمع بود که مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

برای حفظ امنیت و سلامتی اپراتور، عینک مناسب با طول موج های دستگاه، درون پکیج دیاموند پلاس قرار گرفته تا از این بابت نیز نگرانی وجود نداشته باشد. چرا که انتخاب عینک به طور قطع کار سخت و پیچیده ای بوده و نمی توان هر عینک لیزری را برای دستگاه خود استفاده کنیم. این عینک برای هر سه طول موج 755، 808 و 1064 دستگاه مناسب بوده و می تواند از چشم ما به طور کامل مراقبت کند. همچنین عینک کلاینت نیز برای دیاموند تعبیه شده تا درنهایت هیچ آسیبی به اپراتور و کلاینت وارد نشود.

مقایسه مدل 2000 و 3000 وات

مدل سه هزار وات دیاموند به نوعی یک پیشرفت با قدم های بلند به شمار می آید که عملکرد و ظاهر دستگاه را به طور کامل دستخوش تغییرات بسیار کرده است. ظاهر مدرن این مدل، حس یک دستگاه لوکس و کارآمد را القا می کند که این امر خود باعث جلب رضایت کلاینت و تاثیرگذاری مثبت در دیدگاه آنان می شود.

اما موضوع به ظاهر دستگاه ختم نمی شود؛ از لحاظ طول موج های تولیدی و قدرت سیستم خنک کنندگی می توان این دو دستگاه را برابر دانست. تفاوت اصلی این دو در توان هندپیس و باز طراحی زبان هندپیس در مدل 3000 وات است.

از آن جایی که اسپات سایز بزرگتر برای جوابدهی صحیح، نیازمند توان بالاتر لیزربار است، 1000 وات توان بالاتر هندپیس این اجازه را به کمپانی می دهد تا بتواند اسپات سایزهایی به مراتب بزرگتر از مدل 2000 وات برای آن تعبیه کند.

اما نوبت به مهمترین تفاوت این دو مدل رسیده! قابلیت تغییر سری هندپیس در مدل 3000 وات که در چهار اندازه مختلف طراحی شده و می تواند برای نقاط مختلف بدن استفاده شود. این سری ها آهنربایی بوده و به راحتی قابل تعویض هستند. بزرگترین سری در این مدل دارای اسپات سایز 38×12.5mm است که مقیاس بسیار بزرگی محسوب می شود. این در حالی است که مدل 2000 وات دارای اسپات سایز با اندازه 23x12mm و مدل 1200 نیز 12x12mm است.

همچنین مدل سه هزار وات دارای سری مخصوص بینی و گوش بوده که می تواند تکمیل کننده درمان بسیار عالی باشد. سایز این سری زیر یک سانتی متر است.

یکی از نگرانی های اکثر کسانی که قصد تهیه لیزر دارند، مجوز ها و تاییدیه های رسمی دستگاه مورد نظرشان است؛ دیاموند پلاس نیز از این قائله مستثنی نبوده و تمام تاییدیه های مورد نیاز را دارا می باشد.

 • تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا که با نام FDA آن را میشناسیم.
 • گواهینامه CE که تایید می کند این محصول مطابق با الزامات اتحادیه اروپا ساخته شده و اجازه عرضه و فروش در این اتحادیه را داراست.
 • ISO 13485، استاندارد سیستم های مدیریتی که به طور خاص برای ساخت دستگاه های پزشکی تنظیم شده است.
 • IMED استاندارد اداره کل تجهیزات پزشکی ایران

کیفیت ساخت بالا و تاثیرگذاری صحیح دیاموند پلاس باعث شده تا از پس تمام این استانداردهای سخت گیرانه برآید و هیچ مشکلی برای استفاده نداشته باشد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اکثر دستگاه های مشابه به علت اینکه کپی نمونه اصلی هستند هیچکدام از استانداردهای فوق را نداشته و هیچ تضمینی برای جواب گیری و پیش نیامدن مشکل وجود ندارد.

در جدول زیر به صورت خلاصه کلیه مشخصات دیاموند پلاس با هر سه قدرت گردآوری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر می توانید به سایت گروه پزشکی کالامدیکال مراجعه نموده و محصول دیاموند پلاس را مطالعه بفرمایید.

ضمن این که همکاران ما از شنبه تا پنج شنبه ساعات 10 الی 18 پاسخگوی سوالات شما هستند و می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از طریق شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.

در نهایت برای نتیجه گیری و مقایسه میخواهیم به سر فصل های این مطلب اشاره کنیم:

 • توان بالای هندپیس که باعث درمان هر چه بهتر می شود.
 • لیزر بار ساخت کمپانی کوهرنت آمریکا.
 • پمپ گردش آب ایتالیایی.
 • اسپات سایز بزرگ برای هدف قرار دادن سطح بیشتری از پوست.
 • تغییر سری هندپیس و اسپات سایز در مدل 3000 وات.
 • هندپیس مخصوص بینی و گوش در مدل 3000 وات. (سایز زیر 1 سانت)
 • سیستم کولینگ قدرتمند و کنترل شده که از هرگونه سوختگی و درد جلوگیری می کند.
 • گارانتی 100 میلیون شات و دوسال، همینطور 10 سال خدمات پس از فروش.
 • هزینه بسیار پایین مواد مصرفی که باعث سودآوری عالی می شود.
 • مشاوره، ارسال و آموزش کاملا رایگان در محل نصب شما.
 • پشتیبانی دائم برای هرگونه سوال و ابهام توسط کارشناسان گروه پزشکی کالامدیکال.