لیزر الکس دایود رافائل
رافایل لیزر سه طول موج الکس دایود
الکس دایود رافائل لیزری با صرفه
لیزربار آلمانی با توان بالا مناسب برای همه در ایران دایموند پلاس
دایموند پلاس ایران وارد کننده لیزرهای رفع موهای زائد از جمله الکس دایود رافائل
کالامدیکال ایران دایموند پلاس وارد کننده لیزر ها و دستگاه های مختلف
هدف قرار دادن تمام تایپ های پوستی با الکس دایود رافائل
رافائل لیزری با کیفیت با متریال درجه یک و عالی و در عین حال مقرون به صرفه
سیستم خنک کننده و کولینگ قدرتمند رافائل دایموند پلاس ایران
رافائل لیزری دارای کولینگ قدرتمند و لیزر باری با توان متناسب
گارانتی یک ساله و بیست میلیون شاتی برای رافائل در ایران دایموند پلاس کالامدیکال
کیفیت ساخت بالا در کنار سیستم کولینگ قدرتمند باعث جلب رضایت مشتری
رافائل دستگاهی غیر کپی و اورجینال که دارای تمام تاییدیه های معتبر نیز هست
گارانتی و خدمات پس از فروش لیزر الکس دایود رفع موهای زائد رافائل در دایموند پلاس ایران کالامدیکال

دستگاه لیزر رفع موهای زائد رافائل

دستگاه لیزر رفع موی زائد Alex-Diode Raphael که بر اساس تکنولوژی دایود طراحی شده است، سالهاست که به عنوان لیزری اثر بخش در بین متخصصین پوست و زیبایی شناخته شده است. این دستگاه سه طول موج، دارای طول موج های الکساندرایت (nm755)، دایود (nm808) و ان دیاگ (1064nm) می باشد که توانایی از بین بردن مو در ضخامت ها و عمق های مختلف، برای تایپ های پوستی مختلف را دارد.

نکات طلایی رافائل

سیستم کولینگ قدرتمند

فناوری خنک کننده دستگاه رافائل با طراحی مهندسی خود این امکان را به وجود آورده که در حداکثر توان مورد استفاده قرار گرفته و نه تنها برای مشتری بدون درد باشد، که با پایداری حرارتی در دمای حدود 4 درجه سانتیگراد به عمر مفید لیزربار نیز کمک نماید.

انرژی خروجی کاملا یکنواخت

طراحی محیط فعال لیزر بار و سیستم انتقال حرارت آن به شکلیست که باعث می شود در طول زمان، دستگاه توان خود را حفظ نموده و در جلسات مختلف با داشتن حداقل تلورانس در فلوئنس به یکنواختی در درمان منجر می شود.

رافائل: دستگاهی با عملکرد درخشان و در عین حال مقرون به صرفه است.

چرا دستگاه های دایود را انتخاب کنیم؟

ساخت این دستگاه ها بر اساس فناوری دایود بوده و ناحیه فعال (Active Medium) آن بر روی هندپیس و در فضایی کوچک نصب شده است؛ در حالیکه تکنولوژی ساخت طول موج الکساندرایت با ناحیه فعال ویژه در داخل بدنه دستگاه و انتقال لیزر تولید شده توسط فیبرهای نوری (Fiber Light) و همچنین نیاز به تعویض مکرر فلاش لامپ ها و سری های هندپیس یکبار مصرف، آن را به لیزری گران قیمت تبدیل نموده است. با اختراع لیزرهایی دارای زیرساخت دایود، در زمان کوتاهی آنها جای خود را نزد متخصصان پوست و زیبایی باز کرده و دیگر رقبای قدرتمند خود را کنار زدند. علاوه بر اثربخشی عالی، دلیل دیگری که باعث محبوبیت لیزرهای دایود شد، هزینه های مصرفی به شدت پایین تر نسب به دیگر تکنولوژی های موجود بود که توانست آن را به سرعت به پرفروش ترین و جذاب ترین تکنولوژی رفع موهای زائد مبدل نماید.

چه طول موجی برای رفع موهای زائد مناسب است؟

نور لیزر پس از تابش به سمت پوست به بافت های مختلفی اثر می گذارد:

 • آب: بخش اعظم اپیدرم و کلیه بافت هایی که بر سر راه لیزر قرار دارند از آب تشکیل شده و یا سرشار از آب هستند.
 • هموگلوبین: خون و عروق خونی حاوی هموگلوبین است.
 • ملانین: در رنگدانه های پوستی و به طور مشخص در فولیکول مو که از میزان زیادی ملانین تشکیل شده است، وجود دارد.

علاوه بر اهمیت رنگ و ضخامت مو، رنگ پوست بیمار نیز در انتخاب طول موج مناسب بسیار حائز اهمیت است، به بیان دیگر طول موج های مختلف برای اثر بخشی به تایپ های پوستی مختلف مناسب هستند.

در تایپ پوستی I و II که میزان رنگدانه های پوستی آنها بین 2 الی 4 درصد است بهترین و موثرترین طول موج، الکساندرایت با طول موج 755nm می باشد که بالاترین جذب در ملانین و کمترین جذب در آب و هموگلوبین را دارد. بدین ترتیب الکساندرایت در این تایپ های پوستی با بیشترین اثر بخشی و بیشترین ایمنی همراه است.

اما برای افرادی که تایپ پوستی III و IV دارند (مانند اکثریت غالب مردم ایران) و میزان ملانین موجود در پوست آنها بین 8 الی 16 درصد می باشد، ایمن ترین و اثربخش ترین طول موج ها، دایود 808nm و اندیاگ 1064nm می باشد.

همانطور که در شکل مقابل نشان داده شده، طول موج های مختلف دارای عمق نفوذ مختلفی در پوست هستند و همین امر باعث می شود تا استفاده از لیزربارهای سه طول موج مزیت بزرگی برای ما در بر داشته باشند.

با استفاده از هر سه طول موج به طور همزمان، ما با به حداقل رساندن آثار جانبی و مضر استفاده هر یک از آنها به تنهایی، بیشترین اثربخشی را نیز بدست خواهیم آورد. به عنوان مثال اگر تمام بارهای لیزر از طول موج اندیاگ باشد که جذب آن در آب و هموگلبین بالاست و در عین حال جذب در ملانین آن در مقایسه با الکساندرایت و دایود پایین تر است، سبب می شود کارایی لیزر پایین آمده و نفوذ عمیق تر آن نیز به جای ایجادEfficacy  بالاتر،Side Effect  بیشتری بر جای بگذارد. همینطور اگر تمام بارهای لیزر از طول موج الکساندرایت بودند، به علت جذب بالایی که در ملانین دارد، عملا استفاده از آن برای تایپ پوستی III، IV و بالاتر غیر ممکن شده و در فلوئنس های بالا ایجاد سوختگی و نکروز می شود.

S (cm2) مساحتE(J) /  انرژی F (j/s) =  فلوئنس

با توجه به دلایل بالا در خصوص تایپ های پوستی Vو VI نیز که درصد ملانین موجود در اپیدرم آنها بین 16 الی 32 درصد است نیز، لیزرهای سه طول موج بسیار کارآمد و کم ریسک می باشند. شایان ذکر است در خصوص تایپ پوست VI لیزرهایی بر پایه اندیاگ میتوانند بیشترین ایمنی و بیشترین اثربخشی را ایجاد نمایند.

استفاده از طول موج دایود 808nm (که دارای جذب مناسبی در ملانین و کمترین جذب در آب و هموگلوبین است) و تلفیق آن با لیزربارهای 755nm و 1064nm در لیزربارهای سه طول موج، موجب ایجاد بالاترین راندمان و کاربردی ایمن شده (کاهش احتمال سوختگی و…) و آن را برای کلیه تایپ های پوستی به عنوان بهترین گزینه مطرح نموده است.

پس بدین ترتیب با معرفی لیزرهای دایود سه طول موج، بزرگترین دغدغه های متخصصان پوست و کلینیک های پوست و زیبایی که داشتن بیشترین اثر بخشی، کمترین آثار جانبی، بازار مصرف بزرگ و قیمتی مقرون به صرفه بود، به بهترین شکل ممکن پاسخ داده شده است.

لیزربار دستگاه رافائل

توان 600 واتی این لیزربار در کنار کیفیت ساخت آن که تولید کمپانی Jenoptik آلمان است می تواند تضمینی برای درمانی کامل باشد. این شرکت یکی از مهمترین شرکت های ساخت قطعات اپتیکی در جهان محسوب می شود.

 • این لیزربار آلمانی دارای 10 خط بوده که هرکدام 60 وات و در مجموع توان 600 واتی را تولید می کند.
 • توان کلی دستگاه که شامل تمام قطعات آن مانند پاور، پمپ آب، لیزربار و… می شود، 2200 وات می باشد.

گارانتی یک ساله

لیزر رافائل با بهره گیری از قطعات با کیفیت و مهندسی، طراحی و ساخته شده است و در مقام قیاس با لیزرهای هم رده خود دارای قیمتی متعادل تر و مقرون به صرفه است.

 • گارانتی یک سال و 20 میلیون شات برای رافائل در نظر گرفته شده است.
 • 10 سال خدمات پس از فروش، نوید پشتیبانی طولانی مدت و آسودگی خاطر را می دهد.

Pulse Duration کوتاه و درمانی کاملا موثر و بی درد

زمان هر پالس بین 10 الی 100 میلی ثانیه قابل تنظیم بوده و سرعت شات زنی دستگاه از 1 الی 10 مرتبه در ثانیه (فرکانس) قابل تنظیم با سرعت دست کاربر می باشد.

 • بهره گیری از سیستم FHR؛ این مود درمانی مدرن امکان درمانی بسیار سریعتر از حالت معمول و در عین حال ایمن را برای ما به ارمغان می آورد.

تاییدیه های دستگاه

 • تاییدیه سازمان غذا و دارو آمریکا با نام FDA
 • گواهینامه CE و یا تاییدیه اتحادیه اروپا
 • ISO 13485، استاندارد سیستم های مدیریتی تولید تجهیزات پزشکی