لیزر الکس دایود تیتانیوم
تیتانیوم سوپرانو آیس
سوپرانو آیس تیتانیوم
الکس دایوند سوپرانو آیس تیتانیوم
لیزر تیتانیوم مناسب برای تمام تایپ های پوستی
لیزربار قدرتمند تیتانیوم
فروش تیتانیوم 1200 و 1600 وات در دایموند پلاس کالامدیکال ایران
صفحه نمایش لمسی هندپیس تیتانیوم در ایران کاالامدیکال دایموند پلاس
گارانتی و خدمات پس از فروش دایموند پلاس ایران برای تیتانیوم
تیتانیوم دارای 2 سال و 50 میلیون شات گارانتی

دستگاه لیزر رفع موهای زائد سوپرانو تیتانیوم

به جرات و بدون اغراق تیتانیوم جزو معروف ترین و شناخته شده ترین لیزرهای رفع موهای زائد ایران و جهان است که سال ها به عنوان دستگاه اصلی بسیاری از کلینیک ها مورد استفاده قرار گرفته است. این دستگاه سه طول موج، دارای طول موج های الکساندرایت (nm755)، دایود (nm808) و ان دیاگ (1064nm) می باشد که توانایی از بین بردن مو در ضخامت ها و عمق های مختلف، برای تایپ های پوستی مختلف را دارد.

سیستم کولینگ داخلی قدرتمند، بدون احتیاج به کولینگ خارجی

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مشخصه های تیتانیوم مورد صحبت این کاتالوگ، سیستم کولینگی خودکفا است که بر خلاف بسیاری از لیزرها، نیاز به کولینگ کمکی نداشته و به تنهایی از پس خنک نگه داشتن دمای سر هندپیس بر خواهد آمد. این سیستم خنک کننده شامل:

 • خنک کننده ترموالکتریک 1200 واتی
 • پمپ آب ایتالیایی
 • چهار فن بزرگ
 • خنک کننده آب سه در یک

این پکیج کامل و قدرتمند باعث خواهد شد که دمای سرهندپیس تا 28- کاهش پیدا کند و انتظار درمان بدون درد و با حداکثر رضایت مراجعه کننده، رنگ واقعیت پیدا کند. با این توضیحات می توان اطمینان حاصل کرد که تیتانیوم حتی در فصل تابستان نیز بدون احتیاج به استراحت، تا 12 ساعت در روز کار کند.

 

تیتانیوم یک دستگاه با تکنولوژی نیمه رساناهای Semiconductor دایود می باشد؛

اما برتری دایود نسبت به الکس چیست و چرا آن ها را انتخاب می کنیم؟

ساخت دستگاهی مانند تیتانیوم، بر اساس فناوری دایود بوده و ناحیه فعال (ActiveMedium) آن بر روی هندپیس و در فضایی کوچک نصب شده است؛ در حالی که تکنولوژی ساخت طول موج الکساندرایت با ناحیه فعال ویژه در داخل بدنه دستگاه و انتقال لیزر تولید شده توسط فیبرهای نوری (Fiber Light) و همچنین نیاز به تعویض مکرر فلاش لامپ ها ، آیینه ها و سری های هندپیس یکبار مصرف، آن را به لیزری گران قیمت تبدیل نموده است.

تفاوت در هزینه نگهداری

 • در واقع اولین و تاثیرگذار ترین عامل تفاوت این دو مدل لیزر موهای زائد، تفاوت در هزینه نگهداری آن ها می باشد.
 • در عین حال که الکس ها دستگاه های گران قیمت از لحاظ نگهداری هستند، مصرفی های دایودها تنها به تعویض آب دستگاه، فیلترها و درنهایت تعویض لیزر بار با تمام شدن عمر آن، محدود می شوند.

تفاوت در مبلغ خرید

 • تکنولوژی ساخت متفاوت این لیزرها باعث شده تا الکس ها بسیار ظریف تر و حساس تر باشند و از آن جا که قطعات گران قیمت تری در آن ها به کار رفته، پس قیمت تمام شده برای مصرف کننده نیز بالاتر خواهد بود؛ در حالی که دایود ها اینگونه نبوده و قیمت های بسیار مناسب تری دارند. طبیعی ست در بررسی توجیه اقتصادی دستگاه های الکس با داشتن بهای تمام شده و هزینه استهلاک بالاتر، خرابی های متعدد، تکنولوژی قدیمی و گران قیمت تر، احتیاج به نیروی کار زبده تر در مقایسه با دستگاه های دایود دارد و در نهایت نرسیدن به حداکثر اثر بخشی خصوصا در خصوص موهای نازک برای تایپ پوستی 3 و 4 که اکثر قریب به اتفاق جامعه ایران را در بر میگیرد برای رسیدن به نقطه سر به سر سرمایه گذاری راه بسیار طولانی را باید سپری کرده و بعضا با شرایط رقابتی سخت بازار و تورم به نقطه سر به سر خود نرسد.

 

تفاوت در جابه جایی فیزیکی

 • حساس و ظریف بودن الکس باعث می شود تا امکان جا به جایی این دستگاه ها (فرضا از یک کلینیک به کلینیک دیگر) بسیار سخت و زمان بر باشد؛ چرا که کوچکترین ضربه باعث بهم خوردن تنظیمات لیزربار شده و مجددا برای تنظیم باید به نمایندگی ارسال شود.
 • حال آنکه دایود ها این گونه نبوده و با مراقبت های معمول برای جابه جایی دستگاه، هیچگونه مشکلی برای آن ها رخ نخواهد داد.

تفاوت در سیستم کولینگ

و در نهایت قدرت درمان؛ که بار دیگر دایود ها گوی سبقت را از حریف خود می ربایند. سیستم Water cooling دایود ها باعث می شود دمای سرهندپیس منفی شده و درد درمان به حداقل برسد؛ اما الکس ها سیستم Air cooling داشته و درد را به مراجعه کننده وارد می کنند.

لیزربار تیتانیوم

به طور کلی توان لیزربار تیتانیوم 1200 وات است. این توان معمول لیزرهای سطح بازار است. اما در صورت درخواست خریدار نسخه 1600 واتی نیز برای مشتریان محترم قابل ارائه می باشد.

 • اسپات سایز بزرگ هندپیس برای درمان با سرعت بالا (15x35mm)
 • توان بالاتر بدین معناست که می توان با فرکانس (تعداد شات بر ثانیه) بالاتر و حفظ قدرت دستگاه به درمان ادامه داد و این امر به افزایش سرعت درمان کمک شایان ذکری دارد. (بین 1 الی 10)
 • کیفیت ساخت بسیار بالای این لیزر بار به علت کمپانی سازنده آن که کوهرنت آمریکا بوده، تضمین کننده دوام و ماندگاری آن است.
 • این لیزربار آمریکایی دارای 12 خط بوده که هرکدام 100 وات و در مجموع توان 1200 واتی را تولید می کند.
 • لیزربار با کیفیت در کنار برد داخلی ژاپنی تیتانیوم باعث می شود بهترین ها در کنار هم قرار گیرند و نتیجه بسیار خوبی حاصل شود.

گارانتی

تیتانیوم مورد صحبت در این کاتالوگ نسخه وارداتی این دستگاه است و از لحاظ گارانتی نیز با دستگاه های مونتاژ داخل متفاوت است.

کیفیت بالاتر ساخت، مواد اولیه و قطعات استفاده شده در این تیتانیوم ها باعث شده تا گارانتی و خدمات پس از فروش بهتری نیز داشته باشد.

 • تیتانیوم گرید B با 20 میلیون شات و یک سال گارانتی.
 • تیتانیوم گرید A با 50 میلیون شات و دو سال گارانتی.
 • و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر.